Regulamin

W trosce o komfort Państwa wypoczynku, prosimy o zapoznanie się z regulaminem naszego kompleksu.

Regulamin

Regulamin w formacie pdf do pobrania: Pobierz

1. Warunkiem pełnej rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 30% wartości pobytu i potwierdzenie wpłaty w terminie 3 dni od daty telefonicznej rezerwacji. Resztę należności za zamówiony pobyt pobieramy w dniu przyjazdu.

2. W przypadku braku wpłaty zadatku rezerwację uznaje się za nieważną.

3. Wpłata zadatku oznacza akceptację Regulaminu.

4. W przypadku skrócenia pobytu, który był wcześniej rezerwowany, kwota za pobyt nie zostaje zwrócona.

5. Ośrodek świadczy usługi krótkotrwałego zakwaterowania bez dodatkowych usług wymaganych w obiektach hotelowych.

6. Każda osoba mieszkająca w Ośrodku zostaje zameldowana w książce meldunkowej, zgłoszonej w Urzędzie Gminy Mielno, w związku z tym po przyjeździe należy przedstawić ważny dokument tożsamości (dowód osobisty, legitymacja szkolna/studencka, legitymacja z ZUS).

7. Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00, a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu. Ewentualne wcześniejsze przyjazdy, prosimy ustalać telefonicznie.

8. Dla komfortu Wypoczywających cisza nocna obowiązuje w godzinach 22:00 - 8:00. Państwa Goście są naszymi Gośćmi, ale tylko do godziny 22:00. Wyjątek stanowi Sylwester, w tym okresie cisza nocna nie obowiązuje.

9. W przypadku naruszenia postanowień Regulaminu, właściciel może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Osoba taka zobowiązana jest do niezwłocznego zastosowania się do żądań właściciela.

10. W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w wysokości 200 zł na poczet zabezpieczenia na wypadek uszkodzenia sprzętu będącego na wyposażeniu apartamentów. Prosimy o niezwłoczne powiadomienie właścicieli o powstałych szkodach czy awariach. Najemca ponosi odpowiedzialność materialną za uszkodzenie lub zniszczenie mienia należącego do wynajmującego.

11. Zabrania się palenia tytoniu w apartamentach.

12. Za przedmioty wartościowe pozostawione w apartamentach oraz mienie, tj. parkujące samochody, właściciel nie odpowiada.

13. Parking bezpłatny - 1 auto na apartament. Za dodatkowy samochód obowiązuje opłata 10 zł za dobę przy wcześniejszej rezerwacji.

14. Opłata klimatyczna dla Urzędu Gminy w Mielnie – 2,80 zł/os./doba.

15. Za każdą dodatkową osobę pobieramy opłatę ustaloną indywidualnie.

16. Za zgubienie klucza pobierana jest opłata w wysokości 50 zł.

17. Prosimy o wynoszenie śmieci do kontenerów ustawionych na terenie ośrodka.

18. Dzieci mogą korzystać z placu zabaw tylko pod opieką i nadzorem rodziców lub opiekunów, którzy odpowiadają za ich bezpieczeństwo.

19. Akceptujemy pobyt małych zwierząt po wcześniejszym uzgodnieniu. Zwierzęta powinny mieć aktualną książeczkę zdrowia, nie wolno zostawiać zwierząt samych w apartamentach. Nakazuje się wyprowadzanie zwierząt wyłącznie na smyczy i poza teren kompleksu. Opłata za zwięrzątko wynosi 20 zł/doba.

20. Przekazanie apartamentu i zdanie kluczy odbywa się w obecności personelu ośrodka.

21. Obiekt jest wyposażony w monitoring wizyjny